אלעד הולנדר

נפלאות תורת המשחקים

 

אלעד החל את דרכו המקצועית בעולם ההיי טק, שם הוביל פרויקטים מורכבים בתחום המולטימדיה. כמו כן ביצע שורת תפקידי ניהול ותפעול בכירים עד שהחליט לצאת ולחקור  את המרכיב האנושי בתמונה. התואר השני שלו היה בפילוסופיה והינו מומחה לתורת המשחקים ולתרבות דיגיטלית. אלעד מרצה בארגונים ומוביל תכניות פיתוח והדרכה. התחום העיקרי אותו היום אלעד חוקר ומלמד הינו הנעה לפעולה בקבוצות עבודה גדולות.

על ההרצאה: אומן, כהנמן ונאש, הולכים למסעדה לחגוג את קבלת פרסי הנובל שלהם בכלכלה. אומן וכהנמן מזמינים סלט ומנת פסטה, ואילו נאש "חוגג" עם סטייק אנטריקוט על מצע מחית ירקות שורש עם רוטב פטריות כמהין. בצד, כמובן, הוא שותה יין משובח. כשמגיע החשבון כולם שולפים כרטיסי אשראי ונאש מורה למלצרית לחלק את החשבון "שווה בשווה". מה יעשו אומן וכהנמן? ויותר חשוב – מה אתם הייתם עושים במצב כזה?

בהרצאה "נפלאות תורת המשחקים", אלעד הולנדר מסביר בקלילות מה הקשר בין זוכי פרסי נובל בכלכלה לבין נימוסי שולחן ואסטרטגיות ניהול של עסקים ומדינות. בעברית פשוטה: "מה זה, לעזאזל, תורת המשחקים"? איך הבנת הנושא תשפר את חיי היום - יום של כל אחד מאיתנו? ואיך בכלל משחק הפוקר קשור לכל זה?! אלעד מסביר בהומור את "תורת המשחקים"- ופורט אותה לכלים פרקטיים הישימים מיד בסוף ההרצאה.

 

היד המנצחת

בית פנורמה, תל אביב

info@winning-hand.com

www.winning-hand.co.il