היד המנצחת

היד המנצחת הינה חברה להפקת פעילויות תוכן מקוריות וחדשניות לגיבוש ופיתוח אישי. אנו מציעים אירועים, סדנאות, טורנירים והפעלות סביב משחק הפוקר עבור קהילות, קבוצות, פרטיים, חברות וארגונים. 

האירועים מכוונים לכל מי שמוכן להיפתח, לשמוע ולהכיר את הצד החברתי והיפה של המשחק. בכל אירוע ואירוע, אנו שואפים לקדם את הפוקר תוך שימת דגש על פוקר כענף ספורט מוחי, משחק קהילתי-מחשבתי-תחרותי מורכב, מהנה ומגבש. פעילויות התוכן דינמיות ומתאימות למגוון אירועים עסקיים – סדנה למנהלים, ערב גיבוש מחלקתי או אירועי חברה של מאות משתתפים.

סדנת הדגל שלנו "פוקר ועסקים" לימדה אותנו לאורך השנים כי הכלי האידאלי לגיבוש והעצמה אישית הוא משחוק (Gamification). מטרת העל שלנו בכל אירוע ואירוע היא לשמח ולרגש את האורחים, תוך פעילות מהנה ומעצימה – לחוויה שלא יוכלו לשכוח.

אודות גיא קורן

היד המנצחת הוקמה בשנת 2012 ע"י גיא קורן, המשמש כמנכ"ל החברה. בסיום הלימודים לתואר שני במנהל עסקים ולאחר שנים של ניהול בחברות הייטק בתחום הרפואי, החליט גיא להתמקד באחד מתחביביו הגדולים לעסוק בקידום ענף הפוקר תוך שינוי תדמיתו והנגשתו לקהל הרחב.

"על פניו נראה כי משחק הפוקר הינו משחק קלפים פשוט, אך למעשה המשחק הינו ראי לחיינו, משחק המצריך פיתוח יכולת אישית גבוהה ואסטרטגיה מורכבת מאוד. באמצעות המשחק אנו למדים כיצד לנתח סיטואציות מורכבות, כיצד לנהל סיכונים, לצאת מאזור הנוחות ולהתמודד עימם. משחק הפוקר מדמה באופן מדהים את התנהלותנו בעבודה ובחיים, עשוי ללמד אותנו רבות על עצמנו ומסייע לנו בפיתוח כישורי אישיות חשובים לחיים".

 גיא קורן

גיא קורן, מנכ"ל

"כיף לצאת מהשגרה ולנסות דברים חדשים! הסדנה היתה מרתקת ומיוחדת והמשחק היה פשוט אדיר. מעבר לכיף ולגיבוש, למדנו דברים מעניינים שבהחלט ניישם אצלנו בארגון."