סדנת מנהלים פוקר ועסקים

בסדנה הייחודית נלמד כי משחק הפוקר הוא למעשה ראי לחיינו, משחק המצריך פיתוח יכולת אישית גבוהה ואסטרטגיה מורכבת מאוד. באמצעות המשחק אנו למדים כיצד לנתח סיטואציות מורכבות, כיצד לנהל סיכונים, לצאת מאזור הנוחות ולהתמודד עימם. נכון, רכיב המזל חשוב גם כן, במיוחד בטווח הקצר, בדיוק כמו שגם בחיים ובעסקים כדאי מאוד שיהיה לנו קצת מזל (כמו סטארטאפ שהצלחתו תלויה אמנם בהרבה יכולת ומוצר טוב, אך גם בלא מעט מזל).
משחק הפוקר מדמה באופן מדהים את התנהלותנו בעבודה ובחיים ועשוי ללמד אותנו רבות על עצמנו ולפתח את יכולותינו בתחומים מגוונים.
​משחק הפוקר והשלכותיו האקדמיות אינן מוכרות מספיק בישראל, זאת בניגוד לרוב מדינות המערב, בעיקרן ארה"ב, בהן הפוקר תפס מקום משמעותי בתחומי אקדמיה רבים. קורסים מרתקים אודות משחק הפוקר והקשרו לעולם העסקי תפסו מקום מרכזי בפקולטות למנהל עסקים האוניברסיטאות מובילות כמו הרוורד ו- MIT. סדנאות פוקר למנהלים, לסוכני מכירות ולחברות בכלל, מבוקשות ומתקיימות על בסיס קבוע.​
אסטרטגיית המשחק בה נוקטים שחקני הפוקר המקצועיים והמובילים בעולם מקבילה באופן מדהים לזו המאפיינת את עולמם העסקי ולכן אין זה מקרי כי הינם, לרוב, אנשי עסקים מוצלחים וממולחים השואבים את השראתם העסקית מהמשחק המרתק.

למי מתאימה הסדנא

הסדנה מתאימה לקבוצות עובדים ומנהלים בכל הדרגים. 

לכמה משתתפים הסדנא מתאימה

הסדנה אידאלית לקבוצות של 5-80 משתתפים

מה נעבור במהלך הסדנה?

בשלב הראשון נעבור הרצאה מרתקת אודות משחק הפוקר והקשרו המדהים לעולם קבלת ההחלטות והניהול. לאחר מכן נתיישב סביב שולחנות המשחק ובעזרת מנחים מקצועיים נלמד באופן פרטני את חוקי המשחק ועקרונותיו.

לאחר שלמדנו לשחק פוקר ועסקים, מה עושים בהמשך הסדנה?

מיישמים בפועל! לאחר ההדרכה, ניישם את אשר למדנו בעזרת  משחק פוקר תחרותי ומאתגר שלא ישאיר אף אחד אדיש.

LIfe, like Poker has an element of risk. It shouldnt be avoided, it should be faced" Edward Norton