צרו קשר:
פוסטים אחרונים
Please reload

משהו שלא ידעתם על פוקר

אז מה הקשר בין עולם העסקים לפוקר

 

כמאה סטודנטים לקחו חלק באליפות הפוקר של הקריה האקדמית אונו. טרם האליפות הוסבר על הקשר בין פוקר לאסטרטגיה בעסקים בתחומים שונים.

 

בסוף השבוע שעבר התקיימה לראשונה אליפות הפוקר של הקריה האקדמית אונו. בערב, אותו ארגנה "הקריה האקדמית אונו בשיתוף חברת "היד המנצחת", לקחו חלק כמאה בוגרים וסטודנטים של הקריה.

בתחילתו של הערב התקיימה הרצאה יצירתית במיוחד בנושא משחק הפוקר והאנלוגיה שבין אסטרטגיית המשחק לאסטרטגיה בעולם העסקים בתחומים כמו ניהול סיכונים בחדשנות, ניהול משא ומתן וניתוח מתחרים. את ההרצאה העביר ד"ר איל מעוז, המשמש כמנהל האקדמי של הקמפוס החרדי בקריה ומרצה בכיר בתחום השיווק.

ד"ר מעוז: "משחק הפוקר מדמה באופן מדהים את עולם העסקים המודרני. שחקן פוקר מקצועי יודע לנהל את הסיכונים שהוא לוקח וללמוד את מתחריו תוך כדי המשחק על מנת לגבור עליהם, בדיוק כמו איש עסקים מוצלח. בסדנה אנו מלמדים שכל ארגון חייב לקחת סיכונים על מנת להתקיים ולצמוח, וחשוב מכך, עליו לדעת לנהל סיכונים אלו. אין ספק שבמשחק, המבוסס על יכולות אסטרטגיות, צריך לפעמים גם קצת מזל, בדיוק כמו בעסקים ובחיים בכלל". ד"ר מעוז, אגב, השתתף באליפות שהתקיימה לאחר הסדנה והגיע למקום השישי והמכובד.

לאחר הסדנה התקיימה אליפות הפוקר, אותה הפיקה "היד המנצחת". את תואר "אלוף הפוקר הראשון של הקריה האקדמית אונו" קטף ג'ורג' בצלאל, סטודנט למשפטים בקריה. “היה ערב מדהים. שמח שזכיתי באליפות אחרי טורניר קשה מול שחקנים מעולים. כל הכבוד לכולם ותודה לקריה על ערב מרתק וכיף אמיתי".

גיא קורן, מנכ"ל היד המנצחת, סיכם בסוף הערב: "היה ערב מיוחד מאוד. אודות הקשר בין משחק הפוקר והאקדמיה דנים רבות בשנים האחרונות בעולם, בעיקר בארה"ב. באוניברסיטת הרווארד פיתח פרופ' צ'רלס נסון, דיקן הפקולטה למשפטים, קורס מיוחד העוסק בפוקר. אנו שמחים להביא תכנים אלו לאקדמיה ועל הדרך לקדם את נושא הפוקר בישראל בקרב קהלים רחבים. תודה לקריה האקדמית אונו שהרימה את הכפפה, אנו שואפים להגיע לכמה שיותר סטודנטים ברחבי הארץ ולקהל הרחב בכלל".  

 

לכתבה באתר ONE  

 

הכותב הינו מנכ"ל חברת היד המנצחת אשר פיתחה את סדנת "פוקר ועסקים".

היד המנצחת מעבירה סדנאות גיבוש והעשרה, ערבי גיבוש לעובדים ואירועי חברה מקוריים בסגנון פוקר ומשחקי קזינו נוספים.

 

 

Tags:פוקר ומכירות היד המנצחת סדנה לגיבוש עובדים

Please reload

# 1

כשמשחק הפוקר היה עדיין בחיתוליו, נהגו לשחק פוקר על מטילי ומטבעות זהב! מהר מאוד מבינו חלוצי המשחק כי יש צורך בכלי משחק ייעודיים לפוקר וכך הומצאו הז'יטונים המפורסמים.
בגרסאות הראשונות הם היו עשויים שנהב, עצם, חימר ועץ. הז'יטונים עוצבו לפי ערכים מתאימים למשחק ובסיומו הומרו לכסף אמתי – שיטה בה משתמשים עד היום. 

היד המנצחת

בית פנורמה, תל אביב

info@winning-hand.com

www.winning-hand.co.il